Login
Paswoord Login

Paswoord vergeten? We sturen het je zo terug op!

Join the club! Schrijf een tripreport, of upload je action shots.
Delen die laatste adrenaline-ervaring.
Parkgids Nieuws Artikels Community Home
Attractie: Trapeze Toren (Bobbejaanland)
Trapeze Toren

© 2005 - Pretparken.be - Nick Jespers
Type attractie Klimtoren
1985
Speciale elementen
Thematiek
Gemiddelde wachttijd  minuten
Bouwer

Trapeze Toren Trapeze Toren Trapeze Toren Trapeze Toren Trapeze Toren

Omschrijving:
De Trapeze Toren was lange tijd een van de populairdere attracties van Bobbejaanland. Kinderen konden via twee verschillende 'klauter en klim'-parcours op het hoogste punt van de attractie komen, vanwaar je tijdens het laatste openingsjaar ondermeer een prachtig uitzicht had op attracties zoals de Typhoon of SledgeHammer.

Vervolgens kon je op twee manieren naar beneden. In de lange glijbaan, of via de trappen. Op de lagere etages waren er ook nog drie glijbanen voorzien. Eén glijbaan, die uitkwam bij het doolhofje aan de kant van Dino en Viking, verdween echter begin jaren '90. De overblijvende glijbanen zijn in het midden van de attractie als het ware door elkaar gewrongen.

Na afloop van seizoen 2005 verdween deze iconische attractie, om plaats te maken voor een witte tent. Het hout van deze attractie werd echter nog wel gebruikt voor transformatie van Air Race naar DreamCatcher.