Login
Paswoord Login

Paswoord vergeten? We sturen het je zo terug op!

Join the club! Schrijf een tripreport, of upload je action shots.
Delen die laatste adrenaline-ervaring.
Parkgids Nieuws Artikels Community Home
Moviepark Germany bekeken door een jong gezinShare
  • Auteur: Joris Steppe @ 

Wij, de zogenaamde 'pretpark fans', zijn meestal de eersten om kritiek te leveren op pretparken, voor parken ongetwijfeld de moeilijkste klant.
De pretparkfan ziet alle kleine aanpassingen en defecten en staat meteen klaar met zijn kritiek.  De fans kunnen sommige van de beslissingen die een park neemt totaal niet begrijpen en levert dan ook snel een eindoordeel: 'Afbreken die handel' of 'Waar zijn die toch mee bezig, in plaats van te investeren in iets deftigs'.
Het is misschien voor sommigen moeilijk te geloven, maar er zijn mensen die effectief plezier beleven aan attracties waar de 'fans' niets aan vinden. Zo is er bijvoorbeeld Bea; een jonge moeder die samen met haar man en zoontje een bezoekje heeft gebracht aan Moviepark Germany. Onderstaand verslag willen we jullie dan ook niet onthouden.

Ik heb me suf-gepiekerd na het lezen van alle commentaar die jullie hadden op Movie Park Germany. Het zou saai zijn, oninteressant, afgezaagd, onverzorgd, enz., enz. Wij wilden al heel lang eens gaan, maar ja, zouden we niet beter een dagje naar Phantasialand gaan?
Mijn man heeft dan de knoop doorgehakt, we gingen naar Movie Park en we zouden wel zien. 

En we hebben een geweldige dag gehad! Het is waar, de verf bladdert van sommige 'rotsen' af, de aankleding kan hier en daar beter en waarschijnlijk is het voor echte thrill-zoekers weinig spectaculair?
Maar wanneer je bij voorbeeld een kind hebt dat gek is van Nickelodeon, en nog niet in die 'enge' dingen in wil, dan is dat allemaan geen probleem.

Onze zoon van 9 heeft zich kapot gelachen met SpongeBob, vond het geweldig dat alle attracties in Nick-land genoemd waren naar series waar hij helemaal wild van is. Hij vond ook de Pier, die jullie zo vergruisd hebben, geweldig! En ook ik vond de Jet-ski super, heel origineel en echt leuk. 

Wat kan ik nog meer vertellen? De Splash Bash van SpongeBob vond hij ook geweldig! Je rijdt in uiterst trage wagentjes over een parcours, en je moet met een waterstraal mikken op plakaatjes die langs de weg staan opgesteld. Dat is toch de bedoeling. Leuker is uiteraard om te mikken op de inzittenden van andere wagentjes, en op de bewonderaars die langs het parcours staan te kijken. Leuk is ook, dat die bewonderaars kunnen terug schieten met water, aangezien er langs het parcours nog schieters staan. Een natte bedoening. Zalig met de hitte die wij hadden. Leuk is ook dat ze naast de attractie een 'droogcabine' gezet hebben waar je met de ganse familie in kan en die je droog blaast ? Geen idee of het werkt, zoals gezegd hadden wij prachtig weer en was wat verkoeling welkom.

Tof was ook dat ze, gezien het fantastische weer, het park spontaan een uurtje langer openhielden. Komt sympathiek over.

Ik ga het daarbij laten. Ik doe er nog een aantal foto's bij van de attracties en de namen die mijn zoon het geweldigst vond. Ik weet niet of je iets kan doen met mijn verslagje, maar ik hoop dat het nuttig is voor ouders met kinderen die ook weg zijn van de series op Nickolodeon.

Groetjes,
Bea

 

top