Login
Paswoord Login

Paswoord vergeten? We sturen het je zo terug op!

Join the club! Schrijf een tripreport, of upload je action shots.
Delen die laatste adrenaline-ervaring.
Parkgids Nieuws Artikels Community Home
Goed seizoen voor Movie Park en achtbaanplannenShare
  • Auteur: Vincent De Vriendt @ 12 Nov 08

Ook voor het Duitse Movie Park (Bottrop) zit het seizoen er weer helemaal op. In 2008 mocht het filmpark liefst 1.160.000 bezoekers verwelkomen. Dat wist CEO Wouter Dekkers te melden aan Der Westen.

Opnieuw een stijging

De voorbije twee seizoen heeft Movie Park met Nickland tal van nieuwigheden in het park geïnstalleerd. Dat resulteerde in stijgende bezoekersaantallen in 2007 (+17%) en 2008 (+14%). De cijfers van dit jaar hadden mogelijk nog beter geweest, want het seizoen was 20 dagen korter dan in 2007. Halloween was met 160.000 horror fans de drukste periode. Op 31 oktober stond de dagteller op 19.000 bezoekers. Een luxeprobleem, want de drukte zorgde her en der voor opstoppingen en vertragingen.

Nieuwe achtbaan in 2010?

Voor volgend seizoen plant Movie Park geen nieuwigheden. De voorbije jaren richtte het park zich vooral naar gezinnen met kinderen. In 2010 zou het park zich opnieuw willen focussen op jongeren die op zoek zijn naar thrills. Zo zou er sprake zijn van een nieuwe achtbaan in het populaire filmpark.


Bron: Den Westen
Foto: Movie Park
Tekst: ThemeParkVision

top