Login
Paswoord Login

Paswoord vergeten? We sturen het je zo terug op!

Join the club! Schrijf een tripreport, of upload je action shots.
Delen die laatste adrenaline-ervaring.
Parkgids Nieuws Artikels Community Home
Movie Park Germany opent juni 2011 nieuwe indoor-attractieShare
  • Auteur: Sven Martens @ 2 Dec 10

 

(Bottrop-Kirchhellen, 30 november 2010) In 2011 zal Movie Park Germany   een nieuwe unieke indoor-attractie openen, ter gelegenheid van het  15-jarige jubileum van hét film- en entertainmentpark van Europa.

In  het gebouw van de voormalige Gremlins-attractie wordt in samenwerking  met Gerstlauer Amusement Rides en TAA Industries een nieuwe  gethematiseerde attractie gerealiseerd. De opening staat gepland voor  juni 2011. De nieuwe attractie is tevens een goede aanleiding om het  naastgelegen Restaurant Music Club onder handen te nemen. “We zijn erg  blij dat onze nieuwe eigenaar Parques Reunidos ingestemd heeft met  investeringen in een nieuwe attractie. We zijn inmiddels al volop bezig  met de werkzaamheden,” aldus general manager Wouter Dekkers.

 

Movie Park Germany heeft het afgelopen seizoen met een bezoekersaantal  van bijna 1,2 miljoen kunnen afsluiten. Dit zijn er iets minder dan in  2009, een effect dat branchewijd waarneembaar is vanwege het slechte  weer in het voorjaar en het wereldkampioenschap voetbal.

 

 

Ook dit jaar was het Halloween Horror Feest weer zeer succesvol. In  totaal hebben 181.000 gasten een bezoek gebracht aan dit grote  evenement. De voorverkoop van tickets voor de twee laatste  Halloween-dagen is ook een succes gebleken. Voor beide dagen zijn bijna  40.000 tickets in de voorverkoop verkocht.

Tekst: © Movie Park Germany 2010

Foto: ©2010 - Rudy Vanobbergen, ©2010 - Movie Park Germany

top