Over ons

Pretparken.be is de grootste Belgische website over pretparken en de bijhorende industrie, opgericht in 2001 (toen nog onder de naam van ThemeParkVision). De bedoeling van Pretparken.be is het bundelen en doorgeven van informatie, alsook het vormen van een ruimte waar meningen en ervaringen uitgewisseld kunnen worden.

Dit doen we door zoveel mogelijk nieuws te brengen met onze nieuwsberichten, maar ook met het schrijven van uitgebreide dossiers, verslagen en andere artikels. Daarnaast bundelen we alle informatie van meer dan 100 Europese pretparken en 5000 attracies in onze zeer uitgebreide parkgids. Tot slot bieden we ook een forum aan waar er over de actue gediscussieerd wordt, maar waar ook ervaringen en meningen worden uitgewisseld.

De ondersteuning van de website gebeurt door de staff. Dit zijn een aantal pretparkliefhebbers die op vrijwillige basis deze site onderhouden, updaten en aanpassen. Zij doen er alles aan om de volledige website zoveel mogelijk up-to-date te houden.

Het Pretparken.be Team

Pretparken.be is de vrucht van veel werk, en vele handen maken het werk licht.
In de loop der tijden zijn er veel teamleden gegaan en gekomen, en wij willen iedereen die ons geholpen heeft van harte danken.

Het huidige team bestaat uit:

Kobe "Murder4Al" Lenjou
 •Eigenaar website
 •Developer
E-mail: Kobe@pretparken.be
André "coasterfrenzy" Bormans
 •Medewerker Artikels
 •Medewerker Brakesection Magazine
 •Medewerker Parkgids
E-mail: Andre@pretparken.be
Jan "Desperado" Van Nespen
 •Medewerker Artikels
 •Medewerker Brakesection Magazine
 •Medewerker Parkgids
E-mail: jan@pretparken.be
Sven "smartens21" Martens
 •Developer
E-mail: smartens21@hotmail.com
Kris "disneymagie" Peeters
 •Medewerker Parkgids
E-mail: Kris@pretparken.be
Bert "pretparkfan_2" Bael
 •Verantwoordelijke Brakesection Magazine
E-mail: bert@pretparken.be
Jonas "Pretparkfreak7" Claes
 •Medewerker Parkgids
 •Verantwoordelijke Artikels
E-mail: jonas@pretparken.be
Bob "bobby turbo" Van Dyck
 •Medewerker Parkgids
E-mail: Bob@pretparken.be
Yelle "yelle8" Kleykens
 •Medewerker Parkgids
 •Medewerker Artikels
 •Developer
 •Medewerker Sociale Media
 •Verantwoordelijke Brakesection Magazine
E-mail: Yelle@pretparken.be
Sven "GriffonofNemesis" Popelier
 •Medewerker Artikels
 •Medewerker Brakesection Magazine
 •Verantwoordelijke Parkgids
 •Verantwoordelijke Sociale Media
E-mail: Sven.P@pretparken.be
Bert "Putoor" Van Staeyen
 •Medewerker Parkgids
 •Medewerker Brakesection Magazine
 •Medewerker Artikels
E-mail: bert.vs@pretparken.be

Contacteer Pretparken.be

Heeft u vragen, opmerkingen of suggesties voor ons? Aarzel dan niet om ons te contacteren via onderstaand contactformulier.
Persberichten mag u altijd doormailen naar press@pretparken.be

Uw naam:
Uw e-mail adres:
Uw bericht: